اولین باشگاه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی در دنیا

درباره منصور رخشان

درباره منصور رخشان

درباره من بیشتر بدانید

1.مشاور و برنامه ریز آموزشی کانون فرهنگی آموزش ( قلم چی ) به مدت 5 سال-تقدیر شده در سال 90و91

2.مولف مقالات مشاوره ای مجلات کانون فرهنگی آموزش ( قلم چی )

3.مشاور و سخنران همایش های انتخاب رشته کنکور انتشارات بین المللی گاج تهران در سال 92

4.مولف مجموعه 3 جلدی انتخاب رشته کنکور با عنوان " مراقب قطب نمای زندگی ات باش!" انتشارات بین المللی گاج سال

5.مشاور و برنامه ریز آموزشی در استان های تهران،البرز،اصفهان،کرمان،کرمانشاه و...

6.مولف دفتر برنامه ریزی "جهش بزرگ" 4 چاپ متوالی از سال 91 تا امروز

7.مولف مجموعه کتابچه های "هفت گام تا یک جهش بزرگ" ویژه 4 دوره جمع بندی کنکور

8.مولف و مبتکر اولین دفتر خلاصه نویسی و مرور در ایران با عنوان "یادیار" (به زودی در سراسر کشور)

9.موسس و مبتکر اولین آموزشگاه مشاوره محور در ایران با عنوان گروه علمی آموزشی هفت

10.اولین برگزار کننده اردوی مطالعاتی نوروز در دانشکده کشاوزی دانشگاه تهران در استان البرز

11.مشاور و سخنران در بیش از 60 همایش مشاوره کنکور در سراسر کشور

12.مشاور بیش از 30 رتبه ممتاز کنکور سراسری در 3 سال گذشته، مشاور انتخاب رشته بیش از 1000 دانش آموز موفق در سراسر کشور

img img img img

کتاب های منصور رخشان

هفت گام تا یک جهش بزرگ

img

هفت گام تا یک جهش بزرگ یک کتابچه ویژه دوران جمع بندی می باشد که برای اولین بار در کشور از یک زاویه دید مشاوره ای جدید به داوطلبان کنکور کمک می کند برای این دوران طلایی برنامه ریزی بسیار دقیقی داشته باشند.

دفتر برنامه ریزی جهش بزرگ

img

دفتر برنامه ریزی جهش بزرگ یک ابزار ساده،مناسب و کارآمد برای برنامه ریزی روزانه دانش آموزان دبیرستان و کنکور می باشد.سبک برنامه ریزی آن کارایی افراد را در یک مدت زمان کوتاه به طور چشمگیری افزایش می دهد.

مراقب قطب نمای زندگی باش

img

این مجموعه در 3 جلد درباره بهترین شیوه انتخاب رشته کنکور و معرفی تمامی رشته ها در 3 گروه ریاضی،تجربی و انسانی در سال 92 برای همایش های انتخاب رشته انتشارات بین المللی گاج به چاپ رسید.

باشگاه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی

خدمات

اولین باشگاه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی دنیا


digital

گام اول:جلسه آغاز راه!

با اولین تماس با باشگاه مشاوره بلافاصله یک حامی آموزشی برای شما تعیین می شود و ایشان در کنار پاسخ دادن به سوالات اولیه شما با تشکیل جلسه ای با عنوان "آغاز راه" برنامه ای که ما برای موفقیت شما در ذهن داریم را برایتان تشریح می کنند و این اولین و مهم ترین گام به سوی موفقیت شماست.

گام دوم:شرکت در آزمون معیار!

در این مرحله شما می بایست در 2 آزمون تعیین سطح علمی و روانشناختی شخصیت مطالعاتی دانش آموز شرکت کنید و حامی آموزشی شما براساس تحلیل نتایج آن برایتان یک پرونده مشاوره ای ویژه آماده خواهند کرد.

این جا یک مرکز مشاوره ساده نیست،یک باشگاه تخصصی مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی است و ما برای تک تک لحظات شما تا رسیدن به هدفتان برنامه ریزی می کنیم. مشاوران ما در لحظه ورود ابتدا وضعیت علمی و روانشناختی شما را با دریافت آزمون های مخصوص مشخص می کنند و سپس براساس سطح اکنون شما و هدفی که در سر دارید کوتاه ترین راه موفقیت را به شما نشان خواهند داد.اینجا شما تا هدفتان فقط هفت گام فاصله دارید.

گام سوم: شرکت در جلسه دریافت نقشه راه!

اکنون ما براساس تحلیل نتایج آزمون های شما و سنجش زمان باقیمانده بهترین و کوتاهترین نقشه راه را برایتان مشخص می کنیم و اعلام می کنیم تا پایان دوره مشاوره شما در باشگاه در هربازه از زمانی از سال به چه اهدافی دست پیدا خواهیم کرد.


brand

گام چهارم:تعیین زمان مشاوره +دریافت بسته مشاوره!

در این مرحله زمان مشاوره شما به صورت ثابت مشخص خواهد شد و با دریافت بسته کمک ابزار مشاوره که شامل دفتربرنامه ریزی،دفتر خلاصه نویسی یادیار،دفتر تکلیف و برنامه کارگاه های مشاوره می باشد با شیوه کار با آن ها آشنا می شوید و منتظر جلسه اول مشاوره می مانید.

گام پنجم:شرکت در جلسات مشاوره فردی هفتگی!

اکنون شما با شرکت در این جلسات براساس نقشه راه ویژه خودتان به صورت هفتگی برنامه ریزی درسی و تکلیف منحصر به فرد دریافت می کنید و باید تا جلسه بعد به صورت کامل آن ها را انجام دهید و در جلسه بعد تحویل دهید.البته در این مدت حامی آموزشی شما اجرای برنامه را به صورت تلفنی پیگیری می کند.


misc

گام ششم:شرکت در آزمون شخصی سازی شده!

هر هفته قبل از حضور در جلسه بعدی مشاوره فردی باید تکالیف را به حامی آموزشی خود تحویل داده و در یک آزمون جامع از برنامه ریزی که در جلسه قبل دریافت کردید شرکت کنید، در صورت دریافت نتیجه مطلوب اجازه ورود به جلسه بعد برای دریافت ادامه برنامه را پیدا خواهید کرد.

گام هفتم:شرکت در کارگاه های مشاوره انگیزشی

این کارگاه ها 2 بخش دارند:در بخش اول با مطرح کردن موضوعات انگیزشی سعی می کنیم انرژی مطالعاتی شما را چند برابر کنیم و در بخش دوم با آموزش روش های مطالعه دروس و همچنین آموزش روش های ایجاد تمرکز،مدیریت زمان در جلسه آزمون،مدیریت استرس و... کیفیت مطالعه شما را افزایش می دهیم.

خدمات خاص ما

img

انتخاب رشته کنکور به روش ایکس

براساس یک سیستم بسیار دقیق دانش آموز از لحظه ورود به باشگاه با پشت سر گذاشتن 5 گام برنامه ریزی شده یک انتخاب رشته بسیار موفق را دریافت می کند.

img

همایش های موضوعی مشاوره به روش ایکس

ما در طول سال 10 همایش مشاوره را به سبکی خاص در شهر های مختلف کشور برگزار می کنیم که مهم ترین موضوعات روز مشاوره ای را دربر می گیرد.

img

اردوی مطالعاتی نوروز دانشگاه تهران

هرسال دانش آموزان باشگاه مشاوره از 20 اسفند تا 20 فروردین مطالب سال چهارم و پایه را با یک برنامه ریزی دقیق در فضای زیبای دانشکده کشاورزی دانشگاه تهران دوره می کنند و با شرکت در این اردو حداکثر استفاده را از این دوران می برند.

img

آزمون های دوگانه ایستگاه آخر

اردیبهشت تا خرداد هر سال دانش آموزان ما با شرکت در آزمون های دوگانه ایستگاه آخر یک بار دیگر تکنیک های مدیریت زمان و دانش را برای خود تمرین کرده و سعی می کنیم فضای کنکور و امتحانات را برای آن ها شبیه سازی کنیم.

با ما در تماس باشید

آدرس: کرج-آزادگان خیابان بخشداری-گروه علمی آموزشی هفت

17 30 40 32 026

پیامک: 500023703 / ایمیل: info@rakhshan.com